پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388 @ 03:28

مراسم شب شعر و موسیقی بمناسبت آزاد سازی خرمشهر

برگزاری  شب شعر و موسیقی بمناسبت سالگرد سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر 


 بمناسبت سوم خرداد و حماسه آزاد سازی خرمشهر مراسم شب شعر و موسیقی در تاریخ شنبه دو خرداد 1388 در حوزه هنری بوشهر واقع در میدان رئیسعلی دلواری برگزار خواهد شد . تصاویر و گزارش های اختصاصی وب سایت اطلاع رسانی حماسه بزودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت . پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388 @ 03:19

سرهنگ احمد موحد

تشکر و قدرانی از سرهنگ پاسدار احمد موحد

ریاست محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر
بدینوسیله مراتب قدرانی و تشکر خود را از برادر ارجمند و جانباز گرانقدر دفاع مقدس جناب آقای موحد ریاست محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در استان بوشهر بخاطر همکاری صمیمانه و نظرات راهگشای ایشان اعلام نموده و برای ایشان و همکاران محترم آرزوی توفیق روز افزون از درگاه خداوند خواستار هستیم .

وب سایت سایت اطلاع رسانی دفاع مقدس استان بوشهر


پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388 @ 02:48

تصاویر نمایشگاه از نهضت حسینی تا نهضت خمینی

بنام خدانمایشگاه از نهضت حسینی تا نهضت خمینی بوشهراین نمایشگاه برای بسیاری دلگرمی بود . نمایشگاهی که مهمترین وجه آن غیر سفارشی و غیر کلیشه ای بودنش بود که در نگاه اول جلب توجه میکرد . بانیان این عمل خیر به خوبی توانسته بودند به با زبان زیبا و ساده و قدرتمند هنر با خلاقیت قابل تحسین به آنچه که باید گفته میشد , بپردازند . محیط نمایشگاه از هر نظر متفاوت بود . طراحی و ساخت نمایشگاه در کنار نور پردازی قابل توجه و ترکیب موضوعات پرداخته شده همگون و خوب بود .یک تشکر و خسته نباشید به جناب حاج آقای محمدی عرض میکنیم و توفیق روز افزون از خداوند برای ایشان خواستار هستیم .